فلزیاب تصویری

فلزیاب تصویری

دستگاه فلزیاب تصویری امروزه در بازار جایگاه ویژه ای پیدا کرده اند و بسیاری از کاوشگران از این نوع دستگاه ها استفاده میکنند فلزیاب تصویری به دستگاهی گفته میشود که توانایی شناسایی فلز همراه با اسکن و نمایش  تقریبی تصویر فلز به صورت سه بعدی  به کمک نرم افزار مخصوص را دارد.

فلزیاب های تصویری در انواع مختلفی وجود دارند که برای کاوش گنج و دفینه، پیدا کردن حفره، تشخیص اتاق های زیر زمینی، قبر و تونل ها مورد استفاده قرار میگیرند.

در تصاویر سه بعدی علاوه بر رنگ ها میتوان یک شماتیک کلی و حدودی با دقت مناسب نیز از محیط و اهداف دفن شده به دست آورد. که با چرخش و زاویه دید 360 درجه میتوان شکل و ابعاد اجسام را دید.

فلزیاب تصویری

نحوه کار فلزیاب تصویری

فلزیاب های تصویری دارای انواع با نمایشگر و بدون نمایشگر میباشند در فلزیاب های تصویری بدون نمایشگر فقط یک سیگنال صوتی دارد با استفاده از یک نرم افزار مخصوص برای مثال ویژوالایزر داده های زمین را اسکن کرده و اطلاعات را تجزیه و تحلیل میکند و اپراتور کمک میکند تا عمق فلز و با ارزش یا بی ارزش بودش هدف را تشخیص دهد و از حفاری بیهوده جلوگیری میکند و باعث صرفه جویی در وقت و هزینه میشود.

مفهوم رنگها در اسکن ویژوالایزر

پس از اسکن و ذخیره آن نوبت به آنالیز اسکن گرفته شده است در صفحه نمایش لکه رنگ های متفاوتی وجود دارد با توجه به نرم افزاری که از آن استفاده میکنید هر رنگ مفهوم متفاوتی دارد که کار را برای اپراتور راحت میکند تا تشخیص بهتری داشته باشد فلزیاب های تصویری معمولا دارای 4 رنگ اصلی هستند.

  • رنگ آبی : نشان دهنده ی وجود حفره میباشد.
  • رنگ سبز : وجود خاک بکر و طبیعی
  • رنگ زرد : نمایانگر خاک آلوده به فلزات
  • رنگ قرمز : وجود انواع فلزات

در ادامه چند نوع فلزیاب تصویری با کیفیت را به شما معرفی خواهیم کرد:

تست در حضور مشتری توسط خود مشتری انجام میشود.

شرکت فلزیاب افشار با مدیریت مهندس افشار در عرصه گنج یابی و فلزیابی همراه شما مشتریان عزیز میباشد.
شرکت ما جزء محدود شرکت های فلزیابی هست که مشاوره رایگان و خدمات پس از فروش دارد و خدماتی مثل تعمیرات فلزیاب و گنج یاب را داراست و شما میتوانید برای خرید گنج یاب شعاع زن، خرید گنج یاب تصویری،خرید گنج یاب نقطه زن، خرید گنج یاب پالسی، خرید لایو اسکن،خرید گنج یاب دستی همراه با گارانتی و آموزش رایگان با ما در تماس باشید.

برای کاتالوگ های شرکت فلزیاب افشار کلیک کنید.

خدمات پس از فروش:

بعد از اطمینان از اصالت و سالم بودن دستگاه حتما این به این نکته توجه کنید که شرکتی که دستگاه را از آن خرید میکنید دارای خدمات پس از فروش باشد تا در صورتی که بعد از خرید احتیاج به قطعه و یا آموزش داشتید بتوانید با شرکت مورد نظر تماس بگیرید و یا حتی بتوانید دستگاه خود را ارتقا دهید.

محصولات شرکت افشار  نتیجه تلاش های متخصصین برای موجود سازی دستگاهای گنج یاب وفلزیابی که به نسبت قیمت بسیار پایین به کارایی بالایی رسیده اند، توجه داشته داشته باشید در انتخاب و موجود کردن این دستگاهها تحقیقات فراوانی انجام شده تا مردم به ازای پولی که پرداخت میکنند ازدستگاه کارایی بگیرند و نه صرفا جیب سودجویان این عرصه پر شود و همراه دستگاه خدمات پس از فروش و گارانتی ازشرکت ما تحویل میگرند.

برای مشاوره رایگان  خرید و فروش فلزیاب با کارشناسان شرکت فلزیاب افشار در تماس باشید.

شماره تماس کارشناس خرید فلزیاب و تعمیرات فلزیاب مهندس افشار

09198500180 خط ثابت: 02144569250

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا تماس بگیرید