فلزیاب برای مناطق کوهستانی

بهترین دستگاه فلزیاب برای مناطق کوهستانی

دستگاه فلزیاب برای مناطق کوهستانی: امروزه شرکت های زیادی هستند که دستگاه های فلزیاب تولید میکنند و دستگاه های ساخته شده توسط این شرکت ها در بازار جهانی و در بین کاوشگران  بسیار محبوب هستند اما ممکنه برخی از این دستگاه های تولید شده عملکرد مورد نظر شما را نداشته باشند، همچنین محیطی که کاوشگران در آن به جستجو میپردازند در کارایی دستگاه فلزیاب مهم میباشد.

برای مثال یک دستگاه امکان دارد برای یک محیط مناسب باشد ولی در محیط دیگر کارایی ضعیف تری داشته باشد و دچار خطا شود دستگاهی که در محیط های ساحلی و آب شوربا آن به کاوش میپردازد باید دستگاه متفاوتی با دستگاه فلزیاب برای مناطق کوهستانی باشد.

خاک ایران دارای مواد معدنی زیادی است و دستگاه های خارجی که برای دفینه یابی و گنج یابی است با شرایط  اقلیمی وبرای جنس خاک ایران طراحی نشده است به همین دلیل در هنگام خرید دستگاه فلزیاب خارجی باید به این نکته نیز توجه کنید.

دستگاه های فلزیاب دارای انواع مختلفی هستند از پر کارآمد ترین دستگاه های فلزیاب میتوان به فلزیاب پالسی و VLF اشاره کرد فلزیاب های VLF برای پیدا کردن اشیاء در عمق کم مثلا 1 متر میباشد اما فلزیاب پالسی برای پیدا کردن اشیاء در عمق های بیشتر کاربرد دارد ولی توانایی تشخیص فلزیاب ریز را ندارد و به دلیل داشتن تفکیک حساسیت کمتری به مواد معدنی داخل خاک نشان میدهد به همین دلیل برای خاک ایران مناسب میباشد.

خرید دستگاه فلزیاب برای مناطق کوهستانی

برای کاوش در محیط های کوهستانی باید به این نکته توجه داشته باشید که دفینه یابی در این مناطق شانس موفقیت شمارا بالا میبرد ولی کار در این مناطق سخت میباشد به دلیل مواد معدنی موجود در خاک ایران نیاز به تمیرین دارید تا اپراتور حرفه ای شوید و درصد خطا را کاهش دهید.

برای خرید دستگاه فلزیاب برای مناطق کوهستانی به این نکته توجه داشته باشید که دستگاهی که خریداری میکنید مناسب با جنس خاک و سنگ ایران باشد.در مناطق بزرگ میتوانید از یک فلزیاب شعاع زن استفاده کرده محدوده تقریبی را پیدا کنید و سپس با یک فلزیاب نقطه زن محل دقیق دفینه را پیدا کنید.

میتوان گفت بهترین دستگاه فلزیاب برای مناطق کوهستانی فلزیاب های پالسی هستند به دلیل وجود غار ها و شکاف هایی که در مناطق کوهستانی هست نیاز به دستگاهی دارید که علاوه برحساسیت و دقت بالا عمق کاوش بالایی داشته باشد.

در ادامه قویترین دستگاه فلزیاب برای مناطق کوهستانی را به شما معرفی خواهیم کرد:

فلزیاب بوقی nova

دستگاه فلزیاب برای مناطق کوهستانی

فلزیاب کامپکس ایکس 5

دستگاه فلزیاب برای مناطق کوهستانی

تست در حضور مشتری توسط خود مشتری انجام میشود.

شرکت فلزیاب افشار با مدیریت مهندس افشار در عرصه گنج یابی و فلزیابی همراه شما مشتریان عزیز میباشد.
شرکت ما جزء محدود شرکت های فلزیابی هست که مشاوره رایگان و خدمات پس از فروش دارد و خدماتی مثل تعمیرات فلزیاب و گنج یاب را داراست و شما میتوانید برای خرید گنج یاب شعاع زن، خرید گنج یاب تصویری،خرید گنج یاب نقطه زن، خرید گنج یاب پالسی، خرید لایو اسکن،خرید گنج یاب دستی همراه با گارانتی و آموزش رایگان با ما در تماس باشید.

برای کاتالوگ های شرکت فلزیاب افشار کلیک کنید.

خدمات پس از فروش:

بعد از اطمینان از اصالت و سالم بودن دستگاه حتما این به این نکته توجه کنید که شرکتی که دستگاه را از آن خرید میکنید دارای خدمات پس از فروش باشد تا در صورتی که بعد از خرید احتیاج به قطعه و یا آموزش داشتید بتوانید با شرکت مورد نظر تماس بگیرید و یا حتی بتوانید دستگاه خود را ارتقا دهید.

محصولات شرکت افشار  نتیجه تلاش های متخصصین برای موجود سازی دستگاهای گنج یاب وفلزیابی که به نسبت قیمت بسیار پایین به کارایی بالایی رسیده اند، توجه داشته داشته باشید در انتخاب و موجود کردن این دستگاهها تحقیقات فراوانی انجام شده تا مردم به ازای پولی که پرداخت میکنند ازدستگاه کارایی بگیرند و نه صرفا جیب سودجویان این عرصه پر شود و همراه دستگاه خدمات پس از فروش و گارانتی ازشرکت ما تحویل میگرند.

برای مشاوره رایگان  خرید و فروش فلزیاب با کارشناسان شرکت فلزیاب افشار در تماس باشید.

شماره تماس کارشناس خرید فلزیاب و تعمیرات فلزیاب مهندس افشار

09198500180 خط ثابت02144569250

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا تماس بگیرید