تعمیر فلزیاب

تعمیر فلزیاب

امروزه دستگاه های فلزیاب در میان مردم  محبوبیت زیادی پیدا کرده و برای فعالیت های متفاوتی از آنها استفاده میشود یکی از این فعالیت ها برای یافتن گنج و دفینه یابی میباشد. از آنجایی که دستگاه های فلزیاب از اجزاء مختلف الکترونیکی مانند جعبه کنترل، برد اصلی، برد الکترونیکی، سنسور داخلی تشکیل شده نیاز به مراقبت دارد و در حین کار با این دستگاه ها باید دقت داشته باشید که با زمین بر خورد نداشته باشد و گرد و خاک به آن نفوذ نکند همچنین از خیس شدن دستگاه جلوگیری کنید.

قبل کار با دستگاه فلزیاب آن را به شارژ زده تا بهترین عملکرد را از دستگاه بگیرید اما توجه داشته باشید بیشتر از زمان مورد نیاز دستگاه را به شارژ نزنید زیرا باعث آسیب به دستگاه و باتری آن میشوید. درهنگام کار در محل مورد نظر اپراتور باید توجه داشته باشد که محلی که درآن کاوش میکند و با دستگاه کارمیکند زیر کابل های فشار قوی برق نباشد چون باعث ضعیف شدن دستگاه و خرابی آن میشود.

تعمیر دستگاه گنج یاب امری تخصصی میباشد که حتما باید متخصصان صورت پذیرد دستگاه فلزیاب مانند تمامی دستگاه های الکترونیکی ممکن است دچار خرابی شود و نیاز به تعمیر و یا تعویض قطعات داشته  باشند حالا اگر دستگاه فلزیاب به هر دلیلی به مشکل خورد و دچار خرابی شد مسئله مهم این است که به هیچ عنوان خودتان اقدام به باز کردن دستگاه و تعمیر آن نکنید زیرا این کار میتواند صدمات غیر قابل جبرانی به دستگاه وارد کند تعمیر دستگاه های فلزیاب نیاز به دانش و مهارت های خاصی دارد برای تعمیر دستگاه خود به هرکسی اعتماد نکنید.

تعمیر فلزیاب

تعمیر فلزیاب ها میتواند  به صورت سخت افزاری یا نرم افزاری باشد:

  • تعمیر فلزیاب سخت افزاری: در تعمیر فلزیاب سخت افزاری  قطعات که دچار مشکل شده باشند تعمیر و یا ترمیم میشوند.
  • تعمیر فلزیاب نرم افزاری: نصب و فعال سازی انواع برنامه های دستگاه فلزیاب.

خدمات مرکز تعمیر فلزیاب

  • استفاده از بهترین و با کیفیت ترین قطعات
  • تعمیرات انواع دستگاه فلزیاب و گنج یاب
  • گارانتی و ضمانت محصول
  • تعمیرات و نگهداری تخصصی
  • ارائه بهترین کیفیت با ارزان ترین قیمت
  • انجام امور نرم افزاری و نصب برنامه های مورد نیاز

تست در حضور مشتری توسط خود مشتری انجام میشود.

شرکت فلزیاب افشار با مدیریت مهندس افشار در عرصه گنج یابی و فلزیابی همراه شما مشتریان عزیز میباشد. شرکت ما جزء محدود شرکت های فلزیابی هست که مشاوره رایگان و خدمات پس از فروش دارد و خدماتی مثل تعمیرات فلزیاب و گنج یاب را داراست و شما میتوانید برای خرید ردیاب شعاع زن، خرید فلزیاب تصویری،خرید فلزیاب نقطه زن، خرید فلزیاب پالسی، خرید لایو اسکن،خرید فلزیاب دستی همراه با گارانتی و آموزش رایگان با ما در تماس باشید.

برای کاتالوگ های شرکت فلزیاب افشار کلیک کنید.

خدمات پس از فروش:

بعد از اطمینان از اصالت و سالم بودن دستگاه حتما این به این نکته توجه کنید که شرکتی که دستگاه را از آن خرید میکنید دارای خدمات پس از فروش باشد تا در صورتی که بعد از خرید احتیاج به قطعه و یا آموزش داشتید بتوانید با شرکت مورد نظر تماس بگیرید و یا حتی بتوانید دستگاه خود را ارتقا دهید.

محصولات شرکت افشار  نتیجه تلاش های متخصصین برای موجود سازی دستگاهای گنج یاب وفلزیابی که به نسبت قیمت بسیار پایین به کارایی بالایی رسیده اند، توجه داشته داشته باشید در انتخاب و موجود کردن این دستگاهها تحقیقات فراوانی انجام شده تا مردم به ازای پولی که پرداخت میکنند ازدستگاه کارایی بگیرند و نه صرفا جیب سودجویان این عرصه پر شود و همراه دستگاه خدمات پس از فروش و گارانتی ازشرکت ما تحویل میگرند.

برای مشاوره رایگان  خرید و فروش فلزیاب با کارشناسان شرکت فلزیاب افشار در تماس باشید.

شماره تماس کارشناس خرید فلزیاب و تعمیرات فلزیاب مهندس افشار

09198500180 خط ثابت02144569250

 

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا تماس بگیرید