فلزیاب شعاع زن

فلزیاب شعاع زن

اگر از افرادی باشید که به موضوع گنج و گنج یابی علاقمند باشید حتما اسم فلزیاب شعاع زن به گوشتان خورده این نوع دستگاه های فلزیاب مانند دیگر مدل های فلزیاب برای پیدا کردن اشیاء مدفون شده در زمین کارایی دارند و یک دستگاه با عملکر و کارایی بالا برای هر جستجوگر طلا میباشد. در ادامه این مقاله به بررسی بیشتر درباره فلزیاب های شعاع زن میپردازیم.

فلزیاب شعاع زن یک تکنولوژی پیشرفته است که برای تشخیص و شناسایی اشیاء فلزی در زمین استفاده میشود. این دستگاه با استفاده از امواج الکترومغناطیسی، قادر است به صورت دقیق و سریع فلزات را تشخیص دهد. از ویژگی های منحصر به فرد این دستگاه میتوان به قابلیت شعاع زدن به مکان های دور افتاده  که دسترسی در آنها دشوار است اشاره کرد. به عبارت دیگر، با استفاده از این دستگاه میتوان به راحتی و با دقت بالا فلزات را در مناطقی که به سختی قابل دسترسی هستند، شناسایی کرد.

فلزیاب شعاع زن  مگ پرسون FX8000

از موارد استفاده از فلزیاب شعاع زن میتوان به استفاده در صنایع معدنی برای یافتن معادن فلزی، استفاده در ساخت و ساز برای یافتن لوله ها سیم های فولادی در زمین و همچنین در کشاورزی برای یافتن قطعات فلزی در خاک مزارع و باغ ها اشاره کرد. با توجه به این که دستگاه فلزیاب شعاع زن دارای قابلیت منحصر به فرد و کاربرد های گسترده ای است این فلزیاب را به یک ابزار حیاتی برای جستجوگران تبدیل کرده است و در بسیاری از صنایع استفاده میشود.

از دیگر کارایی های این فلزیاب میتوان به گنج یابی و جستجو گنجینه ها اشاره کرد. در هنگام جستجو گنج در بسیاری از مواقع امکان دارد منطقه وسیعی برای شما وجود داشته باشد که در آن نقطه مشخصی برای حفاری نداشته باشید در این صورت استفاده از یک فلزیاب شعاع زن میتواند تا حد زیاری درصد خطا را برای شما کاهش دهد و سبب جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه شما شود.

با استفاده از یک فلزیاب شعاع زن میتوانید محدوده وسیع خود را کاهش داده و یک محدوده تقریبی را برای کاوش پیدا کنید و به همان منطقه برای جستجو توجه کنید پس از تشخیص محدوده تقریبی حال نیاز به یک فلزیاب نقطه زن دارید تا بتوانید محل دقیق فلز مورد نظر خود را پیدا کنید.

خرید فلزیاب شعاع زن

انواع فلزیاب شعاع زن

فلزیاب های شعاع زن دارای مدل های متفاوتی میباشند که کارای های متفاوتی دارند برخی از این فلزیاب ها دارای سیتم کاری فرکانسی و مدل دستی میباشند که کارایی های متفاوتی دارد. در نوع دستی پس از قرار دادن خوراک درون آنها دسته آنتن را در دست گرفته و کاوش را شروع میکنیم. فلزیاب شعاع زن دستی قیمت مناسب تری نسبت به فلزیاب های فرکانسی دارد ولی نوع فرکانسی از دقت بسیار بیشتری برخوردار بوده و درصد خطای پایینی دارد.

 

معرفی چند فلزیاب شعاع زن حرفه ای برای کاوش

تست در حضور مشتری توسط خود مشتری انجام میشود.

شرکت فلزیاب افشار با مدیریت مهندس افشار در عرصه گنج یابی و فلزیابی همراه شما مشتریان عزیز میباشد.
شرکت ما جزء محدود شرکت های فلزیابی هست که مشاوره رایگان و خدمات پس از فروش دارد و خدماتی مثل تعمیرات فلزیاب و گنج یاب را داراست و شما میتوانید برای خرید گنج یاب و انواع آن  خرید ردیاب شعاع زن، خرید فلزیاب تصویری،خرید فلزیاب نقطه زن، خرید فلزیاب پالسی، خرید لایو اسکن،خرید اسکنر فلزیاب،خرید فلزیاب دستی،خرید فلزیاب مکمل، همراه با گارانتی و آموزش رایگان با ما در تماس باشید.

خدمات پس از فروش

بعد از اطمینان از اصالت و سالم بودن دستگاه حتما این به این نکته توجه کنید که شرکتی که دستگاه را از آن خرید میکنید دارای خدمات پس از فروش باشد تا در صورتی که بعد از خرید احتیاج به قطعه و یا آموزش داشتید بتوانید با شرکت مورد نظر تماس بگیرید و یا حتی بتوانید دستگاه خود را ارتقا دهید.

محصولات شرکت افشار  نتیجه تلاش های متخصصین برای موجود سازی دستگاهای گنج یاب وفلزیابی که به نسبت قیمت بسیار پایین به کارایی بالایی رسیده اند، توجه داشته داشته باشید در انتخاب و موجود کردن این دستگاهها تحقیقات فراوانی انجام شده تا مردم به ازای پولی که پرداخت میکنند ازدستگاه کارایی بگیرند و نه صرفا جیب سودجویان این عرصه پر شود و همراه دستگاه خدمات پس از فروش و گارانتی ازشرکت ما تحویل میگرند.

برای مشاوره رایگان  خرید و فروش فلزیاب با کارشناسان شرکت فلزیاب افشار در تماس باشید.

شماره تماس کارشناس خرید فلزیاب و تعمیرات شرکت فلزیاب افشار

09198500180 خط ثابت02144569250

اینستاگرام شرکت فلزیاب افشاراینستاگرام شرکت فلزیاب افشار

 

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا تماس بگیرید