عمق نفوذ فلزیاب | تست عمق نفوذ فلزیاب

عمق نفوذ فلزیاب

برای افرادی که به دنبال کاوش و جستجو گنج میباشند یکی از فاکتور های مهم عمق نفوذ فلزیاب میباشد تا بتواند در مقدار عمق مورد نیاز خود به جستجو و کاوش بپردازند و اهداف و اجسام را کشف کند. فلزیاب ها دارای انواع و عملکرد متفاوتی هستند که هرکدام به نحوه ای میتواند در کاوش اهداف به شما کمک کند. در ابتدا نیاز خود از کاوش را پیدا کنید و ببینید زمین شما چگونه است، اگر محدوده شما بزرگ باشد میتوانی با یک فلزیاب شعاع زن کاوش را آغاز کنید.

عمق نفوذ فلزیاب در ردیاب های شعاع زن بستگی به مدل دستگاه متفاوت میباشد، این فلزیاب ها عموما به عنوان فلزیاب دوربرد شناخته میشود یکی از بهترین دستگاه های فلزیاب شعاع زن در بازار آکااس میباشد که توانسته محبوبیت بالایی را در بین کاوشگران بدست آورد. این فلزیاب توانایی تشخیص انواع فلزات گرانبها را دارد و تا 10 الی 15 متر عمق نفوذ فلزیاب میباشد و تا 1500 تا 2000 متر شعاع کاوش دارد.

فلزیاب شعاع زن AKS هفت آنتن

عمق نفوذ فلزیاب نقطه زن بوقی

وقتی که با استفاده از ردیاب طلا محدوده را کاهش دادید حال نوبت به یک فلزیاب نقطه زن میرسد، این فلزیاب ها داری مدل تصویری و بوقی هستند که کار اصلی هردو تشخیص نقطه اهداف پنهان شده در زمین است و تفاوتی که دارند در مقدار عمق کاوش، نحوه عملکرد میباشد فلزیاب تصویری علاوه بر تشخیص فلزات قابلیت نمایش یک تصویر سه بعدی را نیز برای شما فراهم میکند.

عمق نفوذ فلزیاب بوقی با توجه به قطعات استفاده شده، انداره هدف و ابعاد لوپ متفتوت است هرچه لوپ دستگاه بزرگتر باشد عمق بیشتر با میتواند کاوش کند، توجه داشاه باشید عمق دستگاه های پالسی نسبت به vlf  بالاتر میباشد. اگر بخواهیم فلزیاب بوقی با حساسیت بالا و عمق کاوش تا 4 متر را به ما معرفی کنیم فلزیاب بوقی نوا پلاس یکی از بهترین ها میباشد.

 فلزیاب بوقی NOVA

عمق نفوذ فلزیاب اسکنر تصویری

مدل های دیگر از دستگاه های نقطه زن که به عنوان فلزیاب تصویری، اسکنرفلزیاب، فلزیاب مگنومتر شناخته میشود مناسب برای کاوش در عمق های بالاست و میتواند طلای قدیمی را تشخیص دهد، این فلزیاب ها دارای یک نرم افزار تخصصی هستند که اطلاعات مفیدی را در اختیار اپراتور قرار میدهد و مناسب برای کاوش بالای 5 متر است. یکی از بهترین فلزیاب های تصویری که عمق نفوذ بالایی دارد فلزیاب تصویری توربو 20000 میباشد.

  • کاوش تا 20 متر
  • استفاده از فناوری با سرعت پردازش بالا
  •  قابلیت اندازه گیری هوشمند با بالاترین دقت و کمترین خطا
  •  دارای بالا ترین رزولشن خروجی از پردازش سیگنال ها
  •  نرم افزاری تخصصی، جامع و فوق العاده پرقدرت و کاربردی با کاربری آسان
  •  تحلیل عمق از مهمترین متدهای روش های تخمین عمق
  •  تحلیل نوع خاک منطقه

فلزیاب تصویری turbo 20000

تست در حضور مشتری توسط خود مشتری انجام میشود.

شرکت فلزیاب افشار با مدیریت مهندس افشار در عرصه گنج یابی و فلزیابی همراه شما مشتریان عزیز میباشد.
شرکت ما جزء محدود شرکت های فلزیابی هست که مشاوره رایگان و خدمات پس از فروش دارد و خدماتی مثل تعمیرات فلزیاب و گنج یاب را داراست و شما میتوانید برای خرید گنج یاب شعاع زن، خرید گنج یاب تصویری، خرید گنج یاب نقطه زن، خرید گنج یاب پالسی، خرید لایو اسکن، خرید گنج یاب دستی همراه با گارانتی و آموزش رایگان با ما در تماس باشید.

خدمات پس از فروش

بعد از اطمینان از اصالت و سالم بودن دستگاه حتما این به این نکته توجه کنید که شرکتی که دستگاه را از آن خرید میکنید دارای خدمات پس از فروش باشد تا در صورتی که بعد از خرید احتیاج به قطعه و یا آموزش داشتید بتوانید با شرکت مورد نظر تماس بگیرید و یا حتی بتوانید دستگاه خود را ارتقا دهید.

محصولات شرکت افشار  نتیجه تلاش های متخصصین برای موجود سازی دستگاهای گنج یاب وفلزیابی که به نسبت قیمت بسیار پایین به کارایی بالایی رسیده اند، توجه داشته داشته باشید در انتخاب و موجود کردن این دستگاهها تحقیقات فراوانی انجام شده تا مردم به ازای پولی که پرداخت میکنند ازدستگاه کارایی بگیرند و نه صرفا جیب سودجویان این عرصه پر شود و همراه دستگاه خدمات پس از فروش و گارانتی ازشرکت ما تحویل میگرند.

خرید فلزیاب از شرکت افشار

برای مشاوره رایگان خرید فلزیاب مدرن و پیشرفته با کارشناسان شرکت فلزیاب افشار در تماس باشید.

شماره تماس کارشناس خرید فلزیاب و تعمیرات فلزیاب افشار

09198500180 خط ثابت02144569250

اینستاگرام شرکت فلزیاب افشار

اینستاگرام شرکت فلزیاب افشار

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا تماس بگیرید