خرید فلزیاب آمریکایی حرفه ای

خرید فلزیاب آمریکایی حرفه ای

 اگر به دنبال خرید فلزیاب آمریکایی حرفه ای با قیمت مناسب و کارایی بالا هستید پیشنهاد ما به شما فلزیاب اکااس میباشد این فلزیاب در دو نوع تک آنتن و هفت آنتن موجود میباشد در ادامه این مقاله شما را با این فلزیاب بیشتر آشنا خواهیم کرد.

در دنیای امروز جستجو مواد فلزی در زمین به دلیل ارزش بالای آنها برای صنایع مختلف به عنوان یکی از فعالیت های مهم و پرسود در نظر گرفته میشود که فلزیاب شعاع زن یکی از آنهاست.

فلزیاب اکااس یک دستگاه الکترونیکی است که برای تشخیص و پیدا کردن فلزات در زیرزمین استفاده میشود این دستگاه فلزیاب با استفاده از سیگنالهای الکترومغناطیسی تغییرات میدان مغناطیسی را در زمین شناسایی میکند. فلزیاب شعاع زن اکااس معمولا برای کشف فلزات قدیمی، گنجینه، سکه های قدیمی، طلا و جواهرات، لوله های آب و گاز، لوله برق و کابل های زیر زمینی مورد استفاده قرار میگیرد.

فلزیاب اکااس با قابلیت های مختلف مانند قابل حمل بودن، دقت بالا به عنوان یک ابزار مفید برای کاوشگران است و با خرید فلزیاب آمریکایی حرفه ای اکااس شما میتوانید به راحتی به کاوش پرداخته و بهترین نتیجه را بگیرید فلزیاب اکااس از دسته فلزیاب های شعاع زن میباشد.

فلزیاب های شعاع زن مناسب برای محیط های بزرگ است که در آن نقطه مشخصی ندارید و با استفاده از یک فلزیاب شعاع زن میتوانید محدوده را برای کاوش کوچکتر کرده و سپس بوسیله یک فلزیاب نقطه زن به جستجو بپردازید اگر میخواهید به نتیجه خوبی برسید خرید فلزیاب آمریکایی حرفه ای اکااس انتخاب مناسبی برای شماست.

تفاوت فلزیاب aks تک آنتن و فلزیاب aks هفت آنتن:

تفاوت فلزیاب آکااس تک آنتن و هفت آنتن تعداد آنتن های آن است در فلزیاب تک آنتن فقط یک آنتن برای تشخیص فلزات استفاده میشود در حالی که در فلزیاب هفت آنتن همان طور که از اسم ان مشخص است از هفت آنتن استفاده میشود این به معنی افزایش دقت و قدرت تشخیص فلز در شعاع زن aks میباشد همچنین فلزیاب اکااس هفت آنتن قابلیت تشخیص فلزات در عمق بیشترو شعاع بالاتر را دارد.

خرید فلزیاب آمریکایی حرفه ای

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا تماس بگیرید