گنج یاب تصویری قدرتمند برای کاوش قبر

گنج یاب تصویری قدرتمند برای کاوش قبر

دستگاه های فلزیاب تصویری قابلیت کاوش در عمق های بالا را داشته و میتواند حفره، غار، اتاقک را نیز تشخیص دهد در این مقاله به معرفی گنج یاب تصویری قدرتمند برای کاوش قبر میپردازیم، گنج یاب ها دستگاههایی هستن که قادرند تا نوع فلز و با ارزش یا بی ارزش بودن آن را نیز تعیین کنند که این تمایز قائل شدن معمولا بین طلا و دیگر فلزات انجام میشود و به آن تفکیک فلزات میگویند. قدرت تفکیک دستگاههای گنج یاب با یکدیگر متفاوت بوده و برخی ممکن است دارای درصد بالایی از خطا باشند.

کاوش قبر یکی از مهمترین فعالیت هایی است که باستان شناسان و علاقمندان به تاریخ و فرهنگ میتوانند در جستجو قبرهای خفته و کشف آثار باستانی دستگاه های فلزیاب تصویری یکی از بهترین گزینه ها میباشند. سیستم کاری این نوع فلزیاب ها مگنومتر میباشد که با قابلیت تشخیص فلزات در عمق های مختلف و نمایش تصویر سه بعدی کاوشگران میتوانند به راحتی به شناسایی فلزات موجود در قبرها بپردازند.

یعضی از آثار باستانی که در قبرها پنهان شده هستند از جمله جواهرات، سلاح ها، ظروف، نقره، طلا هستد که کاوشگران با یک دستگاه فلزیاب تصویری میتوانند به راحتی به کاوش پرداخته و با نرم افزار مخصوص پس از آنالیز اسکن گرفته شده در صورت با ارزش بودن  به حفاره به پردازند.

فلزیاب توربو 20000

فاکتورهای مهم قبل از خرید گنج یاب تصویری قدرتمند برای کاوش قبر

به صورت کلی یک گنج یاب تصویری مناسب برای کاوش قبر باید عمق کاوش بالای 5 متر داشته و قابلیت تفکیک فلزات را با پایین ترین خطا به کاربر ارائه دهد. در پایان باید متذکر شویم که گنج یاب تصویری فقط یکی از فاکتورهای لازم برای رسیدن به موفقیت است.

کار کردن با دستگاه گنج یاب دارای قواعد خاص خود بوده قبل از شروع به کاوش حتما آموزش های لازم را یاد گرفته و با تمرین خطای کار اپراتوری با فلزیاب را کاهش داده و از درست بودن تنظیمات دستگاه فلزیاب خود اطمینان حاصل کنید و همچنین دفترچه راهنمای فلزیاب خود را مطالعه کرده تا به بهترین نتیجه برسید.

فلزیاب تصویری توربو 18000

معرفی چند گنج یاب تصویری قدرتمند برای کاوش قبر

اسکنر فلزیاب تصویری توربو 20000

خرید فلزیاب تصویری

فلزیاب تصویری ارزان قیمت

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا تماس بگیرید