فلزیاب مکمل

فلزیاب مکمل چیست

امروزه بسیاری از مردم به دنبال دفینه و گنج یابی هستند برای کاوش کردن نیاز به دستگاهی دارید تا به شما کمک کند بدون دستگاه فلزیاب این کار بسیار سخت و دشوار است چون مکان فلز مشخص نیست و اگر فلزی باشد نمیتوان نوع آن و با ارزش یا بی ارزش بودن آن را تشخیص داد.

در مکان هایی که محیط کاوش کردن بزرگ باشد نیاز به چند دستگاه دارید اصطلاحا به دستگاهی که چند کار را باهم انجام دهند یا استفاده از چند دستگاه کنار هم فلزیاب را فلزیاب مکمل میگویند.

 

فلزیاب مکمل

دستگاه فلزیاب مکمل

برای مثال اگر زمین کاوش شما وسیع باشد و نقطه مشخص نداشته باشید برای پیدا کردن نقطه نیاز به دستگاه شعاع زن دارید تا نقطه مورد نظر شما پیدا شود و پس از پیدا کردن نقطه حال نیاز دارید فلز یا هدف مورد نظر را تشخیص دهید در این صورت نیاز به یک دستگاه نقطه زن دارید به دستگاه دوم شما فلزیاب مکمل نیز گفته میشود.

فلزیاب شعاع زن وسیله ای است برای تشخیص حدودی مکان فلز این نوع دستگاه ها شعاع کاوش بالایی دارند ولی نوع فلزات را تشخیص نمیدهند دستگاه های شعاع زن در بازارموجود هست که توانایی نقطه یابی را دارند ولی نیاز به تخصص و مهارت بالا دارند.

فلزیاب نقطه زن  محل دقیق فلز، نوع  فلز، با ارزش یا بی ارزش بودن فلز را مشخص کرده این نوع فلزیاب ها  دقت و تشخیص بالایی دارند و توانایی حذف فلزات مزاحم را دارند. از دیگر دستگاه هایی که به عنوان فلزیاب مکمل مورد استفاده میتوان به فلزیاب مگنومتر اشاره که با استفاده از نرم افزار خاص دستگاه تصویر حدودی از فلز و به شما نمایش میدهد و کار را برای اپراتور ساده تر میکند.

برخی از دستگاه ها در بازار موجود هستند که با استفاده از این دستگاه ها دیگر نیاز به فلزیاب مکمل ندارید هم خصوصیت نقطه زنی هم شعاع زنی دارند مانند دستگاه های  فلزیاب آکااس تک آنتن و هفت آنتن   aks

تست در حضور مشتری توسط خود مشتری انجام میشود.

شرکت فلزیاب افشار با مدیریت مهندس افشار در عرصه گنج یابی و فلزیابی همراه شما مشتریان عزیز میباشد.
شرکت ما جزء محدود شرکت های فلزیابی هست که مشاوره رایگان و خدمات پس از فروش دارد و خدماتی مثل تعمیرات فلزیاب و گنج یاب را داراست و شما میتوانید برای خرید گنج یاب شعاع زن، خرید گنج یاب تصویری،خرید گنج یاب نقطه زن، خرید گنج یاب پالسی، خرید لایو اسکن،خرید گنج یاب دستی همراه با گارانتی و آموزش رایگان با ما در تماس باشید.

برای کاتالوگ های شرکت فلزیاب افشار کلیک کنید.

خدمات پس از فروش:

بعد از اطمینان از اصالت و سالم بودن دستگاه حتما این به این نکته توجه کنید که شرکتی که دستگاه را از آن خرید میکنید دارای خدمات پس از فروش باشد تا در صورتی که بعد از خرید احتیاج به قطعه و یا آموزش داشتید بتوانید با شرکت مورد نظر تماس بگیرید و یا حتی بتوانید دستگاه خود را ارتقا دهید.

محصولات شرکت افشار  نتیجه تلاش های متخصصین برای موجود سازی دستگاهای گنج یاب وفلزیابی که به نسبت قیمت بسیار پایین به کارایی بالایی رسیده اند، توجه داشته داشته باشید در انتخاب و موجود کردن این دستگاهها تحقیقات فراوانی انجام شده تا مردم به ازای پولی که پرداخت میکنند ازدستگاه کارایی بگیرند و نه صرفا جیب سودجویان این عرصه پر شود و همراه دستگاه خدمات پس از فروش و گارانتی ازشرکت ما تحویل میگرند.

برای مشاوره رایگان  خرید و فروش فلزیاب با کارشناسان شرکت فلزیاب افشار در تماس باشید.

شماره تماس کارشناس خرید فلزیاب و تعمیرات فلزیاب مهندس افشار

09198500180 خط ثابت02144569250

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا تماس بگیرید