فلزیاب شعاع زن Aurelian

فلزیاب شعاع زن Aurelian

فلزیاب شعاع زن Aurelian یک فلزیاب دوربرد جدید از شرکت Next Labs Detectors آلمان است که دارای عملکرد عالی برای پیدا کردن مکان اهداف فلزی پنهان شده در زیر زمین از فاصله دور است. قیمت مناسب این فلزیاب با داشتن دو سیستم جستجو قابل تنظیم به همراه برنامه چند زبانه این فلزیاب را به یک دستگاه قدرتمند برای کاوشگران گنج تبدیل کرده است.

فناوری جستجو در فلزیاب شعاع زن Aurelian سبب میشود که این ردیاب طلا با گرفتن سیگنال ها با استفاده از آنتن های طراحی شده در فلزیاب توانایی تشخیص اهداف در فواصل دور را داشته باشد. برنامه دستگاه فلزیاب Aurelian دارای یک رابط کاربری گرافیکی است که به چندین زبان قابل تنظیم است.

از جمله برخی از زبان های پشتیبانی شده در فلزیاب شعاع زن Aurelian مبتوان به آلمانی، انگلیسی، فرانسوی، روسی، عربی، ایتالیایی، پرتغالی و فارسی اشاره کرد. برنامه دستگاه بسیار ساده و آسان برای استفاده برای همه جستجوگران است که کاربر را قادر میسازد تا سیستم‌های جستجو را انتخاب کند و تنظیمات مختلف آن‌ها مانند انتخاب سریع فواصل و عمق را تنظیم کند.

فلزیاب شعاع زن Aurelian

 کاربردهای فلزیاب شعاع زن Aurelian

  • یافتن گنجینه های مدفون مانند صندوقچه های طلایی، عتیقه جات ارزشمند و آثار تاریخی.
  • شناسایی فلزات غیر آهنی مانند نقره، مس و پلاتین.
  • جستجوی قطعات و رگه های طلای طبیعی.
  • پیدا کردن آثار باستانی مانند مجسمه های برنزی و سلاح هایی مانند شمشیر و خنجر.
  • حفره های زیرزمینی مانند تونل ها، دخمه ها و غارها را شناسایی کنید.

سیستم های جستجو فلزیاب شعاع زن Aurelian

کاوشگران قبل از شروع کاوش میتوانند با توجه به نیاز خود میتوانند از یکی از حالات جستجو استفاده کند، سیستم جستجو به صورت خودکار و دستی انجام میشود که حتی افراد مبتدی میتوانند با حالت خودکار به راحتی کاوش کنند، در ادامه به بررسی این دو سیستم جستجو در فلزیاب شعاع زن Aurelian میپردازیم.

  • سیستم جستجوی خودکار [محدوده یاب خودکار]

فلزیاب شعاع زن Aurelian با سیستم جستجو خودکار امکان اسکن را برای مناطق وسیعی از زمین های اطراف با شناسایی خودکار اهداف احتمالی پنهان شده انجام میدهد. محدوده اسکن جلو در محدوده 0 تا 2500 متر و محدوده عمق بین 0 تا 25 متر است. با این سیستم جستجو، مکان یابی و شناسایی انواع هدف طلا، طلای طبیعی، نقره، برنز، حفره را دارید.

  •  سیستم جستجوی دستی [دستی یاب فاصله بلند]

سیستم جستجوی دستی در فلزیاب شعاع زن Aurelian این امکان را برای کاوشگران فراهم میکند تا بتواند برخی از تنظیمات را تعریف و تنظیم کندکه سبب تشخیص دقیق تر اهداف میشود.کاربر میتواند تنظیمات زیر را انجام دهد.

  • محدوده اسکن جلو: میتواند آن را در محدوده 0 تا 2500 متر تنظیم کند.
  • محدوده عمق: میتواند مقدار آن را در محدوده 0 تا 25 متر تنظیم کند.
  • نوع هدف: کاربر میتواند از انواع هدف طلای عثمانی، طلای رومی، گنجینه ها، قطعات طلا، سکه های نقره، شمش های نقره یکی را انتخاب و تنظیم کند.

معرفی چند فلزیاب شعاع زن حرفه ای برای کاوش

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا تماس بگیرید