دستگاه فلزیاب TITAN GER 400

دستگاه فلزیاب TITAN GER 400

 فلزیاب TITAN از کمپانیGER DETECT ساخت آلمان دارای چهار سیستم جستجو برای تشخیص اشیاء فلزی با ارزش عمق کاوش این طلایاب تا 35 متر میرسد و  محدوده شعاع مورد کاوش 2500 متر است. دستگاه فلزیاب TITAN GER 400 دارای قدرت بسیار بالایی در شناسایی و تشخیص سیگنال های فلزات دارد و به کمک صفحه نمایش دیجیتال شما را به سمت هدف راهنمایی میکند. هنگام شناسایی هدف، جهت هدف بر روی صفحه ظاهر میشود و کاربر میتواند به سمت هدف شناسایی شده راه برود و تا یک متر مربع فلز مورد نظر را تشخیص دهد.

زبان های پشتیبانی شده این دستگاه آلمانی، انگلیسی، فرانسوی، عربی میباشد و یکی از ویژگی های منحصر به فرد دستگاه اندازه کوچک آن میباشد که دارای کارایی آسانی برای جستجو است. دستگاه فلزیاب TITAN GER 400 توانایی تشخیص یک فلز خاص را در انواع زمین ها بدون در نظر گرفتن نوع خاک و سنگ ها برای شما فراهم میکند.

دستگاه فلزیاب TITAN GER 400

چهار حالت تشخیص دستگاه فلزیاب TITAN GER 400

  1. سیستم سنجش از راه دور: این سیستم نظارت و تشخیص برای نشان دادن هدف از طریق صفحه نمایش دستگاه مناسب است و میتوانید تا زمانی که به هدف برسید حرکت کنید. این حالت بسیار دقیق قابلیت تشخیص نوع اشیاء کشف شده را برای شما امکان پذیر میکند. همچنین دستگاه فلزیاب TITAN GER 400 میتواند برای شناسایی تنها یک فلز مانند طلا، طلای طبیعی، مس، نقره، برنز، آهن، پلاتین، الماس، سنگ های قیمتی، سرب، آلومینیوم یا مواد زیرزمینی تنظیم شود.
  2.  سیستم جستجوی میدان یونی:میدان های یونی تشعشعاتی هستند که پس از مدفون شدن طولانی مدت در زیر خاک و پس از انجام واکنش شیمیایی با اجزای خاک و طلا، گنج ها و اهداف مدفون ساطع میشوند. خطوط مغناطیسی یکی از نکات مهم این سیستم این است که شما را از نیاز به پیاده روی طولانی و جستجوی تصادفی در قلمرو وسیع نجات میدهد. هنگامی که از سیستم Ionic استفاده میکنید، دستگاه فلزیاب TITAN GER 400  هدف را شناسایی میکند و صدای هشداری را منتشر میکند تا کاربر را از هدف کشف شده آگاه کند و سپس کاربر به سمت هدف حرکت میکند.
  3. سیستم تصویربرداری سه بعدی دقیق با وضوح بالا: در این حالت میتوانید تمام لایه های زمین را از 3 جهت مختلف بر روی صفحه نمایش دستگاه فلزیاب TITAN GER 400 مشاهده کنید همچنین عمق تمام اشیاء شناسایی شده را بر حسب متر و سانتی متر نشان میدهد و ابتدا و انتهای عمق هدف و شکل و اندازه آن را در برنامه دستگاه به شما نشان میدهد.
  4.  سیستم مغناطیسی مغناطیسی: این سیستم با جستجوی فلزات مغناطیسی مانند آهن و سایر فلزات مغناطیسی مشخص میشود و به شما امکان میدهد تشخیص دهید که آیا فلزات گرانبهایی در زیر زمین وجود دارد یا خیر. این سیستم به عمق زیرزمینی تا 35 متر میرسد.

تست در حضور مشتری توسط خود مشتری انجام میشود.

شرکت فلزیاب افشار با مدیریت مهندس افشار در عرصه گنج یابی و فلزیابی همراه شما مشتریان عزیز میباشد.
شرکت ما جزء محدود شرکت های فلزیابی هست که مشاوره رایگان و خدمات پس از فروش دارد و خدماتی مثل تعمیرات فلزیاب و گنج یاب را داراست و شما میتوانید برای خرید گنج یاب شعاع زن، خرید گنج یاب تصویری، خرید گنج یاب نقطه زن، خرید گنج یاب پالسی، خرید لایو اسکن، خرید گنج یاب دستی همراه با گارانتی و آموزش رایگان با ما در تماس باشید.

خدمات پس از فروش

بعد از اطمینان از اصالت و سالم بودن دستگاه حتما این به این نکته توجه کنید که شرکتی که دستگاه را از آن خرید میکنید دارای خدمات پس از فروش باشد تا در صورتی که بعد از خرید احتیاج به قطعه و یا آموزش داشتید بتوانید با شرکت مورد نظر تماس بگیرید و یا حتی بتوانید دستگاه خود را ارتقا دهید.

محصولات شرکت افشار  نتیجه تلاش های متخصصین برای موجود سازی دستگاهای گنج یاب وفلزیابی که به نسبت قیمت بسیار پایین به کارایی بالایی رسیده اند، توجه داشته داشته باشید در انتخاب و موجود کردن این دستگاهها تحقیقات فراوانی انجام شده تا مردم به ازای پولی که پرداخت میکنند ازدستگاه کارایی بگیرند و نه صرفا جیب سودجویان این عرصه پر شود و همراه دستگاه خدمات پس از فروش و گارانتی ازشرکت ما تحویل میگرند.

برای مشاوره رایگان  خرید و فروش فلزیاب با کارشناسان شرکت فلزیاب افشار در تماس باشید.

شماره تماس کارشناس خرید فلزیاب و تعمیرات فلزیاب افشار

09198500180 خط ثابت02144569250

اینستاگرام شرکت فلزیاب افشار

اینستاگرام شرکت فلزیاب افشار

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا تماس بگیرید