دستگاه ردیاب طلای بیونیک Bionic 01

دستگاه ردیاب طلای بیونیک Bionic 01

دستگاه ردیاب طلای بیونیک Bionic 01 برای ردیابی و جستجو برای انواع و اقسام طلا در فواصل مختلف و اعماق مختلف کاربرد دارد، در گنجیابی ما با اهداف گم شده ای سروکار داریم که گاها از آنها هیچ سر نخی نداریم.

بیشتر گنجهای با ارزش در مکانهای هستند که غیر قابل تردد میباشند و یا در دیواره کوههای سنگی در ارتفاع بالا قرار دارند یکی از راههای کشف چنین مکان های استفاده از ردیاب های دقیقی مانند بیونیک صفر یک و بیونیک ایکس فور است.

دستگاه ردیاب طلای بیونیک Bionic 01 قادر است طلاهای طبیعی و دست ساز بشر در شکل مجسمه و یا سکه و جواهرات را به آسانی ردیابی و مکان یابی نماید. باید این واقعیت را پذیرفت که بدون داشتن ردیاب بدون خطا یا کم خطا امکان موفقیت تا اندازه زیادی دور از دسترس است.

نکته اساسی در استفاده از بیونیک صفر یک آموزش و یادگیری اصول بکار گیری این ردیاب است.این ردیاب قادر است فلزات قدیمی و مانده در خاک را از فاصله دور ردیابی نماید و با استفاده از لیزر مکان دقیق هدف را تشخیص داد.

دستگاه ردیاب طلای بیونیک Bionic 01

منوی کاری ردیاب Bionic 01 دارای

روش کاوش بایونیک (BIONIC )

در این روش کاوش اپراتور میتواند تمامی فلزات قدیمی اعم از طلا و نقره را از فواصل نسبتا دور ردیابی نماید. در حالت بایونیک لازم است اپراتورنحوه دقیق و درست کالیبره کردن دستگاه ردیاب بیونیک را به درستی انجام بدهد.

در صورت عدم کالیبره کردن درست دستگاه نمیتوان از آن انتظار نتایج درست و دقیق را داشت، کار کردن با این دستگاه و یادگیری اصول آن به تمرین و ممارست اپراتور بستگی دارد.

روش کاوش (IONIC)

در این روش کاوش دستگاه ردیاب بیونیک ۰۱قادر است طلا یا نقره خیلی قدیمی را ردیابی و جستجو نماید. دستگاه Bionic 01 فقط طلای را میتواند پیدا کند که یونیزه شده باشد.مدت زمان یونیزه شدن طلا بیشتر از ۳۵ سال است. اپراتور لازم است مراحل کالیبراسیون دستگاه را کاملا یاد بگیرد برد یا شعاع دستگاه در این حالت ۱۵ کیلومتر است.

دستگاه ردیاب طلای بیونیک Bionic 01

ویژگی دستگاه ردیاب طلای بیونیک Bionic 01

  • حساسیت بسیار زیاد دستگاه ردیاب طلای بیونیک Bionic 01 به طلا و نقره
  • امکان کاوش و یافتن فلزات گران بها از فواصل دور درعمقهای زیاد.
  • صرفه جویی در زمان و کاهش هزینه های کاوش.
  • جلوگیری از حفاری های بدون نتیجه و غیر ضروری.
  • امکان یافتن اشیا و مجسمه های ساخته شده از طلا و نقره.
  • توصیه میشود در صورت استفاده از این ردیاب حتما از فلزیابی مانند جی پی ایکس ۵۰۰۰ استفاده شود.
  • با استفاده از ردیاب بیونیک ۰۱ میتوان مکان تقریبی طلا یا نقره یا فلز کشف شده را مشخص نمود.
  • دارای یک سال گارانتی و خدمات بعد از فروش
  • دفترچه فارسی
  • آموزش کامل و حرفه ای.

 فلزیاب بوقی

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا تماس بگیرید