خرید اسکنر فلزیاب

خرید اسکنر فلزیاب

شرکت های فلزیاب امروزه با استفاده از بهترین تکنولوژی توانسته فلزیاب هایی با قابلیت و امکانات بیشتر با مدل های مختلف فلزیاب پالسی، اسکنر تصویری، ردیاب آنتنی فرکانسی طراحی کند. ساخت دستگاه های فلزیاب و تنوع در این دستگاه ها کار کاوشگران برای پیدا کردن اشیاء با ارزش مانند طلا و گنج بسیار راحت کرده است و میتوانند با توجه به نیاز خود دستگاه مناسب با کارایی مورد نیاز خود را خرید داری کنند.

اگر دنبال دستگاهی قدرتمند و حرفه ای برای کاوش گنج و دفینه هستید خرید اسکنر فلزیاب یکی از انواع دستگاه های فلزیاب است که دارای کارایی بسیار بالایی هستند این دستگاه ها قابلیت اسکن زمین را داشته و داده های دریافتی از زمین را با استفاده از یک نرم افزار مناسب با دستگاه به صورت تصویر سه بعدی به اپراتور نمایش میدهد تا بتواند به راحتی تجزیه و تحلیل کند.

در تصاویر سه  بعدی علاوه بر رنگ یک شکل کلی و حدودی از محیط نمایش میدهد و میتوان شکل و ابعاد اجسام را دید و از حفاری الکی جلوگیری کند.عمق کاوش دستگاه اسکنر فلزیاب معمولا از 10 متر تا 20 متر میباشد و کیفیت خروجی تصویر باتوجه به تعداد و کیفیت سنسور ها متفاوت است همچنین در شرایط محیطی عمق کار با دستگاه متفاوت میباشد.

برای خرید دستگاه فلزیاب مناسب باید به شرایط محیط کاوش توجه داشت سپس اقدام به انتخاب و خرید دستگاه فلزیاب کرد. اپراتور های حرفه ای معمولا از چند دستگاه به صورت ترکیبی استفاده میکنند زیرا سبب کارایی بهتر و در صد خطا بسیار پایین میشود.

برای خرید اسکنر فلزیاب میتوانید یکی از محصولات شرکت فلزیاب افشار را همراه با مشاوره، آموزش رایگان، یک سال گارانتی  و خدمات پس از فروش از ما خریداری کرده تمامی دستگاه های ما با تست بوده و با خیال آسوده میتوانید به دنبال گنج یابی بروید.

محصولات پیشنهادی شرکت فلزیاب افشار برای خرید اسکنر فلزیاب

فلزیاب حرفه ای

فلزیاب تصویری XW

فلزیاب آلمانی توربو 20000

تست در حضور مشتری توسط خود مشتری انجام میشود.

شرکت فلزیاب افشار با مدیریت مهندس افشار در عرصه گنج یابی و فلزیابی همراه شما مشتریان عزیز میباشد.
شرکت ما جزء محدود شرکت های فلزیابی هست که مشاوره رایگان و خدمات پس از فروش دارد و خدماتی مثل تعمیرات فلزیاب و گنج یاب را داراست و شما میتوانید برای خرید گنج یاب شعاع زن، خرید گنج یاب تصویری، خرید گنج یاب نقطه زن، خرید گنج یاب پالسی، خرید لایو اسکن، خرید گنج یاب دستی همراه با گارانتی و آموزش رایگان با ما در تماس باشید.

برای کاتالوگ های شرکت فلزیاب افشار کلیک کنید.

خدمات پس از فروش

بعد از اطمینان از اصالت و سالم بودن دستگاه حتما این به این نکته توجه کنید که شرکتی که دستگاه را از آن خرید میکنید دارای خدمات پس از فروش باشد تا در صورتی که بعد از خرید احتیاج به قطعه و یا آموزش داشتید بتوانید با شرکت مورد نظر تماس بگیرید و یا حتی بتوانید دستگاه خود را ارتقا دهید.

محصولات شرکت افشار  نتیجه تلاش های متخصصین برای موجود سازی دستگاهای گنج یاب وفلزیابی که به نسبت قیمت بسیار پایین به کارایی بالایی رسیده اند، توجه داشته داشته باشید در انتخاب و موجود کردن این دستگاهها تحقیقات فراوانی انجام شده تا مردم به ازای پولی که پرداخت میکنند ازدستگاه کارایی بگیرند و نه صرفا جیب سودجویان این عرصه پر شود و همراه دستگاه خدمات پس از فروش و گارانتی ازشرکت ما تحویل میگرند.

برای مشاوره رایگان  خرید و فروش فلزیاب با کارشناسان شرکت فلزیاب افشار در تماس باشید.

شماره تماس کارشناس خرید فلزیاب و تعمیرات شرکت فلزیاب افشار

09198500180 خط ثابت02144569250

اینستاگرام شرکت فلزیاب افشار

اینستاگرام شرکت فلزیاب افشار

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا تماس بگیرید