بهترین فلزیاب بوقی

بهترین فلزیاب بوقی

دستگاه فلزیاب بوقی با استفاده از امواج صوتی به تشخیص اشیاء با ارزش میپردازد و برای تشخیص انواع اشیاء پنهان شده در زیر زمین مناسب است، فلزیاب های بوقی دارای یک دیسک هستند که به لوپ، کویل نیز معروف هستند که با کمک این دیسک به جستجو میپردازند ابعاد این دیسک در عمق کاوش دستگاه بسیار تأثیر دارد.

دیسک فلزیاب با استفاده از نیروی الکترومغناطیسی که به زمین ارسال میکند میتواند با رسیدن به انواع فلزات مثل طلا، نقره، برنج با صدای بوق اپراتور را از وجود فلز مطلع کند. برخی از دستگاه ها دارای تقکیک هستند که میتوانید با کمک آن فلزات مزاحم را حذف کنید تا درصد خطای شما برای حفاری کاهش باید. اگر به دنبال خرید بهترین دستگاه فلزیاب بوقی هستید در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

بهترین فلزیاب بوقی با توجه به نیاز شما از جستجو متفاوت است این دستگاه ها دارای انواع پالسی و VLF هستند که اگر بخواهیم توضیح مختصری برای این نوع فلزیاب ها بگوییم میتوان گفت فلزیاب ها با سیستم کاری VLF دارای عمق کاوش کمی میباشد و در بهترین حالت میتواند تا 1 متر 50 سانت کاوش کند ولی تفکیک این دستگاه ها دارای قدرت بالایی میباشد، مدل دیگر فلزیاب های بوقی که دارای سیستم پالسی هستند عمق کاوش 3 الی 4 متر را به شما ارائه میدهند و با توجه به مدل دستگاه دارای بالانس دستی یا اتوماتیک هستند.

 طلایاب بوقی NOVA مدل پلاس بهترین فلزیاب بوقی با سیستم پالسی است کارایی و عملکرد این دستگاه با دقت و حساسیت بالا باعث موفقیت اپراتورها شده به دلیل سیستم یکپارچه آن که باعث میشود اپراتور به راحتی در تمامی مناطق بتواند بهترین استفاده را از دستگاه ببرد. اپراتور با فلزیاب نوا مدل پلاس میتواند در مناطق کوهستانی از لوپ 50 سانتی متر به دلیل نفوذ بهتر استفاده کند و در مناطق جنگلی از دیگر لوپ 25 سانتی متر دستگاه استفاده کند.

مشخصات بهترین فلزیاب بوقی

ویژگی بهترین فلزیاب بوقی

فلزیاب بوقی نوا با بالانس اتوماتیک وکارایی آسان به یکی از بهترین فلزیاب بوقی معروف میباشد که میتوانید یک کاوش با نتیجه عالی را در اختیار شما قرار دهد همچنین دارای دفترچه راهنمای فارسی میباشد که تمام نیاز های شمارا برای یک اپراتوری حرفه ای فراهم میکند. از ویژگی هایی که این فلزیاب را به بهترین فلزیاب بوقی تبدیل کرده است میتوان به تفکیک دقیق و پایداری دستگاه در زمین های مختلف اشاره کرد دکمه تنظیم کردن اتوماتیک کار شما را بسیار آسان میکند و قابلیت شارژ سریع باطری دستگاه وجود دارد که میتوانید به راحتی دستگاه را شارژ کرده و تا 8 ساعت یه صورت مداوم به کاوش بپردازید.

فلزیاب نوا پلاس همراه با خود دارای لوازم جانبی نیز میباشد این طلایاب دارای یک کیف چرمی، شارژر دستگاه و دارای 3 لوپ برای کاوش در مناطق و عمق های متفاوت است همچنین یک کیف برزنتی که میتوانید تمام تجهیزات دستگاه را داخل آن قرار داده و به راحتی دستگاه را با خود جابه جا کنید. فلزیاب بوقی نوا پلاس توانسته کارایی مشابه لورنز را ارائه دهد و مناسب برای خاک ایران است.

بهترین فلزیاب بوقی نوا پلاس

معرفی دقیق ترین فلزیاب بوقی

فلزیاب کامپکس ایکس 5

فلزیاب دوکاره کامپکس ایکس ۶

معرفی فلزیاب نقطه زن تصویری

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا تماس بگیرید