خرید فلزیاب

خرید فلزیاب

خرید فلزیاب بوقی

خرید فلزیاب دستگاه فلزیاب بوقی شامل یک لوپ میباشد که به عنوان فرستنده و گیرنده پالس عمل میکند.دستگاه فلزیاب بوقی مناسب عمق ۴ الی ۵ متر میباشد اگر دستگاه با قیمت مناسب و کارایی بالا میخواهید پیشنهاد ما به شما دستگاه فلزیاب کامپکس ایکس ۵ میباشد.

خرید فلزیاب

خرید فلزیاب تصویری

دستگاه فلزیاب تصویری به سیستمی میگویند که اطلاعات دریافتی از زمین را به تصاویر قابل فهم به صورت گراف های رنگی تبدیل میکند و نتیجه نهایی توسط نرم افزار خاصی قابل مشاهده و تجزیه و تحلیل است.اگر قصد دارید در عمق بالا کار کنید پیشنهاد من به شما دستگاه اسکنر تصویری میباشد برای اطلاعات بیشتر از دستگاه فلزیاب تصویری با ما همراه باشید.
فلزیاب تصویری به دستگاهی گفته میشود که علاوه بر قابلیت شناسایی فلز، قابلیت اسکن و ارایه تصویر فلز مورد نظر را دارد و فقط شکل حدودی و تخمینی فلز را نمایان میکند که به طور کلی میتوان در حدود ۶۰ درصد به تصویر ارائه شده اعتماد کرد. همه این کارها باعث میشود تا اپراتور بتواند تصمیم بهتری بگیرد که آیا به عمق کاوش بیشتری نیاز دارد یا خیر و از کاوش های بیهوده جلوگیری میکند و باعث صرفه جویی در وقت و هزینه میشود.

فلزیاب تصویری x-w

خرید فلزیاب

خرید ردیاب شعاع زن

همان طور که از نام این دستگاه مشخص است، فلزیاب نقطه زن برای مشخص کردن نقطه دقیق هدف در زیر زمین است که پس از شعاع زنی هدف مورد نظر و پیدا کردن محدوده تقریبی هدف باید به کمک یک فلزیاب نقطه زن مکان دقیق هدف را مشخص کرد. از انواع مختلف دستگاههای فلزیاب میتوان به فلزیاب های VLF، PI، BFO و نقطه زن های دستی کوچک نام برد.

اگر برای کار گنج یابی نقطه مشخصی ندارید پیشنهاد ما به شما ردیاب شعاع زن میباشد با دستگاه های شعاع زن میتوانید نقطه زن دقیق دفینه را پیدا کنید این ردیاب ها قدرت تشخیص انواع فلزات گرانبها را مانند :طلا، نقره، مس و …  همچنین قدرت ردیابی حفره ها را دارند. اگر میخواهید صاحب بهترین ردیاب بازار شوید فلزیاب aks را خریداری نمایید. ردیاب آ کا اس (aks) آمریکایی در حال حاضر بهترین ردیاب بازار میباشد که دو مدل تک آنتن و هفت آنتن دارد و قیمتش نیز بسیار مقرون به صرفه میباشد.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا تماس بگیرید